Wieczór Konesera

Wieczory Konesera koncentrują się wokół luksusowych gadżetów i ekskluzywnych marek, pokazanych w niecodziennej oprawie. Każde wydarzenie daje okazję do odkrycia historii danej Firmy, a także poznania wyjątkowych ludzi, którzy dzielą podobne pasje.

Wieczory Konesera mają rangę małych wydarzeń kulturalnych, w których świat biznesu łączy się ze światem sztuki i mediów. W ich czasie naszą rolą jest nadawanie dobrom luksusowym jeszcze większego splendoru, poprzez umiejętne prezentowanie ściśle określonej, selektywnej grupie osób.

Każdy Wieczór Konesera ma swojego bohatera. W zależności od tematyki spotkania może to być ekskluzywny samochód, drogocenny zegarek, wieczne pióro cieszące się estymą od pokoleń czy niepowtarzalna kolekcja ubrań.

Dlaczego warto nam zaufać?

  • Organizujemy wyjątkowe i niepowtarzalne premiery i przedpremiery promujące luksusowe produkty – nowości, specjalne linie lub/i limitowane edycje.
  • Pomagamy w bezpośrednim dotarciu do właściwej grupy docelowej, aranżując spotkania w luźnej, klubowej atmosferze, sprzyjającej podejmowaniu decyzji zakupowych.
  • Dajemy okazję do wzmocnienia prestiżu i budowy zaufania do promowanej marki, poprzez udział w wyjątkowej i niepowtarzalnej imprezie.