Royal Perfect Day

Organizujemy tzw. spotkania z klasą, których uczestniczkami są starannie wyselekcjonowane, wymagające grupy kobiet ze świata biznesu, kultury, sztuki, mediów i rozrywki. Głównym celem Royal Perfect Day jest bezpośrednia prezentacja produktów, usług czy programów Partnerów z różnych branż (np. kosmetycznej, modowej, galanteryjnej, medycyny, stomatologii estetycznej). Eksperci patronujący spotkaniu doradzają i konsultują, mając jednocześnie możliwość bezpośredniego dotarcia do uczestniczących kobiet, poznania ich indywidualnych potrzeb oraz oczekiwań.

Siłą Royal Perfect Day jest duża swoboda i elastyczność w budowaniu scenariusza spotkań. Odbywają się one w luźnej, klubowej atmosferze, łącząc się z wieloma atrakcjami w postaci np. lekcji tańca ze znanymi instruktorami, mini-koncertami, promocjami książek, popisami wokalnymi, możliwością korzystania z nowoczesnych zabiegów kosmetycznych, porad stylistów czy wreszcie możliwością zrobienia zakupów. To sprawia, że Royal Perfect Day jest atrakcyjną formą promocji dla wielu Firm, a każde spotkanie, mimo elementów wspólnych, jest niepowtarzalne, o czym przekonują nas coraz liczniejsze rzesze gości oraz stali i nowi Partnerzy, chcący współtworzyć z nami kolejne, flagowe edycje.

Dlaczego warto nam zaufać?

  • Organizujemy wyjątkowe i niepowtarzalne spotkania z klasą, zlokalizowane w najbardziej prestiżowych miejscach, jak np. Egurrola Dance Studio czy Holmes Place Premium Club (Hotel Hilton - Warszawa) i w samym Hotelu
  • Pomagamy w bezpośrednim dotarciu do właściwej grupy docelowej, aranżując spotkania w luźnej, klubowej atmosferze, sprzyjającej podejmowaniu decyzji zakupowych.
  • Dajemy okazję do wzmocnienia prestiżu i budowy zaufania do promowanej marki, poprzez udział w wyjątkowej i niepowtarzalnej imprezie.