Imprezy sportowe

Imprezy sportowe coraz częściej wpisują się w politykę Firm, które łącząc przyjemne z pożytecznym, zachęcają swoich pracowników do aktywności fizycznej i troski o zdrowie. Oprócz walorów zdrowotnych, nie mniej ważny pozostaje kontekst towarzyski, społeczny i medialny. Dlatego zapraszamy do sponsorowania elitarnych wydarzeń sportowych, organizowanych w ramach współpracy z Partnerami Royal Prestige Club.

Dlaczego warto nam zaufać?

  • Angażujemy Klientów do udziału w elitarnych imprezach sportowych. „Pasje z klasą” to m.in. Festyn Konia Arabskiego, a także turnieje o medialnym charakterze: tenisowe, badmintonowe, golfowe i brydżowe.
  • Współpracujemy z polskimi Korporacjami i Instytucjami w zakresie organizacji i koordynacji imprez sportowych dla pracowników. Portfolio doświadczeń to m.in. Polish Employers Cup oraz Mistrzostwa Polski w Badmintonie i Tenisie o Puchar Prezesa PGNiG.
  • Organizowane imprezy sportowe to element budowania pracowniczego teamu, okazja do lepszego poznania ludzi, z którymi na co dzień widzi się w bardziej formalnych okolicznościach.