Portal Space4living otwarty!

Stworzyliśmy portal Space4Living z myślą o tych, którzy szukają rozwiązań mających ułatwić im funkcjonowanie w biznesie, spędzanie wolnego czasu, organizację przestrzeni domowej oraz dbanie o zdrowie i wygląd.

Piszemy o tym, co definiuje i składa się na naszą przestrzeń: o pracy, technologiach, wizerunku, czasie wolnym, rodzinie, ciekawych miejscach, samorozwoju, medycynie, kulturze i domu.

W portalu Space4Living znajdziecie wyselekcjonowane informacje, niezależne, merytoryczne i ciekawe treści. Siłą naszego portalu są eksperci – osoby z wieloletnim doświadczeniem w branżach, w których na co dzień indywidualnie działają a nas w tym projekcie wspierają.

Grono naszych ekspertów, partnerów i patronów będzie się powiększało, ponieważ profesjonalizm i ciekawe osobowości są dla nas najważniejsze i od września będzie nas więcej.

Portal Space4Living tworzy zespół, którego członkowie mają wieloletnie doświadczenie w pracy z klientem z różnych branż. Nasza wiedza jest duża, ale nie brakuje nam też pokory. Wiemy, że nic nie jest dane raz na zawsze, a sukces wymaga pracy także nad sobą. Dlatego nie boimy się zmian i podejmowania nowych wyzwań przy wsparciu naszych Ekspertów i Partnerów.

Wierzymy, że nasz najnowszy projekt – Space4Living – będzie interesującą i inspirującą przestrzenią, z której nasi czytelnicy będą czerpać dla siebie wiedzę, pomysły i rozwiązania.

Już dziś zapraszamy Was do obejrzenia przedpremierowej wersji portalu Space4Living.

www: https://www.space4living.pl/

Mamy nadzieję, że spełni Wasze oczekiwania.

Jeśli portal Wam się podoba to polubcie go, polecajcie i promujcie nas wśród swoich znajomych.

Miłej lektury!

Comments are closed.